23 Ekim 2012 Salı

Samsun Atakum Rezidans Yaşam Evleri


Tokatlıoğlu İnşaat tarafından Samsun Atakum'da inşa edilmekte olan Atakum Rezidans Yaşam Evleri projesi doğayla iç içe, otel konforunda bir yaşam sunuyor.

Tokatlıoğlu İnşaat'ın 27 yıllık tecrübesi ile Samsun Atakum'da konumlandırdığı Atakum Rezidans Yaşam Evleri projesi 96 adet konuttan meydana geliyor. Doğanın içinde otel konforunu sunan projede her ihtiyaca h,zmet eden sosyal donatılar da yer alıyor..
Kurulduğu yıldan bu yana hayata geçirdiği projelerle dinamik ve vizyoner yaklaşım anlayışını benimseyen Tokatlıoğlu İnşaat, “Atakum Rezidans Yaşam Evleri” projesiyle sadece bir konut değil; resepsiyon hizmetleri, kiralama işleri, apartman görevlileri, kişiye özel kapalı ve açık otopark, internet, uydu yayını, temizlik hizmetleri, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor salonu, cafe, bistro gibi olanaklarla da otel konforunda bir yaşam merkezi sunuyor.


Her İhtiyaca ve Zevke Hitap Eden Yaşam Alanları


48 adet 154 m2 3+1 ve 48 adet 104 m2 2+1 toplam 96 daire ile 7000 m2’lik bir alandan oluşan “Atakum Rezidans Yaşam Evleri projesi”, 12 katlı 2 bina ve ön cephede bulunan 10 adet villadan oluşuyor. Villalarda kişiye özel havuz, kişiye özel sauna, Türk hamamı, panaromik asansör, hobi bahçesi ve sinema salonu bulunmaktadır. Estetik mimarisi ve konforlu tasarımıyla dikkat çeken proje, 2+1’den 3+1’e kadar sunulan daire ve villa seçenekleriyle her ihtiyaca ve zevke hitap ediyor.


Projenin üst katlarındaki daireler Pelitköy bölgesi ve Karadeniz’in benzersiz deniz manzarasına sahipken, projede YAŞAM EVLERİ olarak tanımlanan geniş balkonlu ve yüzme havuzlu özel villa seçenekleri de bulunuyor.  Bölgenin rezidans kalitesindeki en uygun fiyatlı ve donanımlı projesi olmasıyla yoğun ilgi gören “Atakum Rezidans Yaşam Evleri”, kişiye özel ödeme planı ile 20 ay sıfır faiz avantajı ve 130 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Villaların fiyatı ise, 750.000 TL ile 850.000 TL arasında değişiyor.


Karlılığı gibi lokasyonu ile de benzersiz olanaklar vaat eden bu proje, sunduğu imkanlarla dışarıdan gelecek yatırımlar için de referans oluyor.

Samsun Atakum Rezidans Yaşam Evleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder